Mieszkanie pod klucz
Mapa budynku
Mapa budynku

Wybierz kryteria:

Wyszukaj

Znajdź mieszkanieLupa

Nr m2 Cena (zł) Status
Dowiedz się więcej
Notice: Undefined variable: building in /usr/home/semaco-ig/domains/semaco-ig.pl/public_html/application/views/wykonczenie/index.php on line 103

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Semaco Invest Group we współpracy z firmą Proxa Your Home wprowadza do swojej oferty kompleksową realizację wykończenia mieszkań pod klucz.

Logo Semaco
Logo Proxa

Realizując z nami kompleksową usługę wykończenia mieszkania, GRATIS otrzymasz kompletną instalację alarmową firmy SATEL.

diagram
Kompleksowa realizacja inwestycji

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, którzy nie mają czasu zajmować się remontowaniem i urządzaniem swojego mieszkania lub lokalu użytkowego.

Wiemy jaką trudność sprawia zapoznanie się z bardzo szeroką ofertą materiałów dostępnych na rynku, następnie wybór, zakup i transport konkretnych produktów, aż wreszcie samo zaaranżowanie mieszkania. Dlatego oferujemy kompleksową usługę od projektu aranżacji wnętrza, poprzez wybór i zakup materiałów, po prace wykończeniowe pod klucz wraz z nadzorem inwestycyjnym. Wartością dodaną naszych usług jest oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim nerwów, będącymi nieodłącznymi towarzyszami każdego remontu.

Rekomendowany pakiet

Proponujemy pakiet na każdą kieszeń, który jest punktem wyjścia do stworzenia wymarzonej inwestycji. W toku rozmów z Inwestorem, poznania oczekiwań, wybrany pakiet personalizujemy i optymalizujemy. Chcąc sprostać najbardziej wyszukanym gustom i oczekiwaniom naszych Klientów, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

Rekomendujemy następujący pakiet:

icon solid Solid
Wysoka jakość i terminowość

Współpraca oparta jest na sprawdzonych firmach z zakresu architektury, aranżacji oraz wykończenia. Z naszym Partnerem, firmą Proxa Your Home, aranżacja wnętrza, wybór podłóg, drzwi, dekoracji ściennych, listw przypodłogowych czy innych materiałów wykończeniowych to gwarancja wysokich standardów, komfortu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim zakończenia prac w wyznaczonym terminie.

Korzystając z naszych usług nie utracisz gwarancji dewelopera, jednocześnie otrzymując dwuletnią gwarancję na nowe wnętrze.

Profesjonalizm

Kompleksową realizację wykończenia mieszkania pod klucz realizujemy z firmą Proxa Your Home. Nasz Partner już od prawie 15 lat specjalizuje się w projektowaniu, aranżowaniu, wykończeniu i wyposażeniu wnętrz pod klucz. Elastyczność, indywidualne podejście do Klienta, wiedza i doświadczenie pracowników firmy Proxa, umożliwiają tworzenie przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych, będących harmonijnym połączeniem nowoczesności, komfortu i bezpieczeństwa.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Grzegorz Majdra
tel. +48 730 923 991

Paweł Wnuk
tel. +48 531 452 665