Nowe Dąbie I

2012

Nazwa i adres inwestycji
“Nowe Dąbie” – Kraków, ul. Dąbska

Lokalizacja 
Inwestycja zlokalizowana jest w północno – wschodniej części Krakowa, w rejonie ulic  Al. Pokoju i Dąbskiej. Teren inwestycji charakteryzuje się nie tylko walorami ciszy i zieleni, ale także bezproblemowym dojazdem do ważnych węzłów komunikacyjnych oraz  centrum miasta.
W sąsiedztwie inwestycji znajduje się wielofunkcyjna infrastruktura społeczna m.in. galerie i centra handlowe i rozrywkowe, atutem jest także niedalekie sąsiedztwo Parku Lotników Polskich – największego parku Krakowa.

Charakterystyka inwestycji
Nowoczesny budynek z ciekawym efektem architektonicznym, niski, trzy kondygnacyjny o charakterze zabudowy wolnostojącej, z garażem wielostanowiskowym w kondygnacji podziemnej. W budynku zaprojektowano 50 mieszkań o pow. od 30 do 70 m2, o zróżnicowanej strukturze (1 - 3 pokojowe). Każde mieszkanie posiada balkon lub loggie. W projekcie przewidziano miejsca parkingowe  oraz komórki lokatorskie w podziemnym garażu.
Inwestycja realizowana jest z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają osiągnąć elastyczność aranżacji wnętrz oraz wysoką jakość.

Lokalizacja

Zadzwoń Napisz