Finansowanie

Sfinansuj swoje mieszkanie z nami!
Finansowanie
Skorzystaj z podzielonego systemu płatności! Zapłać 15% przy podpisaniu umowy,  85% w październiku
Odpowiadając na potrzeby rynku kredytowego, stworzyliśmy system, który ułatwi Państwu nabycie mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z nim:

To tylko 4 proste kroki

 1. Rezerwacja ustna – bezpłatna rezerwacja mieszkania na okres do 5 dni. - Czynność ta daje Państwu czas na zastanowienie się, czy wstępnie wybrane mieszkanie jest tym właściwym. 
 2. Podpisanie umowy rezerwacyjnej – podpisywana jest na okres 2 tygodni.  - Daje ona ewentualnie więcej czasu do namysłu. Wówczas konieczne jest wpłacenie zaliczki (zwrotnej w przypadku wygaśnięcia umowy). Umowa ta gwarantuje także utrzymanie ceny mieszkania.
 3. Podpisanie umowy deweloperskiej – jest to umowa podpisywana w formie notarialnej, przy jej podpisaniu wpłacana jest płatność 15% wartości mieszkania.  
  1. Kolejna płatność wymagana jest w październiku 2023, do tego czasu macie Państwo możliwość:
   • ubiegania się o kredyt i skorzystania z programu Bezpieczny Kredyt 2%
   • lub bez konsekwencji odstąpić od umowy w przypadku 2 negatywnych decyzji kredytowych - w przypadku procedowania kredytu w Semaco Finance
 4. Finansowanie zakupu – umowa deweloperska daje Państwu możliwość ubiegania się o kredyt, tak więc od podjęcia decyzji o zakupie mieszkania do października 2023 macie Państwo kilka miesięcy na znalezienie najlepszej propozycji kredytowej. Przede wszystkim taka forma płatności daje możliwość skorzystania z rządowego programu Bezpieczny Kredyt 2%

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń Napisz