Wykończenie pod klucz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Semaco Invest Group we współpracy z firmą Proxa Your Home wprowadza do swojej oferty kompleksową realizację wykończenia mieszkań pod klucz.

Indywidualny projekt / wybór pakietu

Kosztorys / umowa

Wybór i dostawa materiałów

Prace budowlane i wykończeniowe

Nadzór inwestycyjny

Kompleksowa realizacja inwestycji

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, którzy nie mają czasu zajmować się remontowaniem i urządzaniem swojego mieszkania lub lokalu użytkowego.

Wiemy jaką trudność sprawia zapoznanie się z bardzo szeroką ofertą materiałów dostępnych na rynku, następnie wybór, zakup i transport konkretnych produktów, aż wreszcie samo zaaranżowanie mieszkania. Dlatego oferujemy kompleksową usługę od projektu aranżacji wnętrza, poprzez wybór i zakup materiałów, po prace wykończeniowe pod klucz wraz z nadzorem inwestycyjnym. Wartością dodaną naszych usług jest oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim nerwów, będącymi nieodłącznymi towarzyszami każdego remontu.

Rekomendowany pakiet

Solid

Proponujemy pakiet na każdą kieszeń, który jest punktem wyjścia do stworzenia wymarzonej inwestycji. W toku rozmów z Inwestorem, poznania oczekiwań, wybrany pakiet personalizujemy i optymalizujemy. Chcąc sprostać najbardziej wyszukanym gustom i oczekiwaniom naszych Klientów, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

Korzystając z naszych usług otrzymujesz dwuletnią gwarancję na nowe wnętrze.

Wysoka jakość i terminowość

Współpraca oparta jest na sprawdzonych firmach z zakresu architektury, aranżacji oraz wykończenia. Z naszym Partnerem, firmą Proxa Your Home, aranżacja wnętrza, wybór podłóg, drzwi, dekoracji ściennych, listw przypodłogowych czy innych materiałów wykończeniowych to gwarancja wysokich standardów, komfortu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim zakończenia prac w wyznaczonym terminie.

Profesjonalizm

Kompleksową realizację wykończenia mieszkania pod klucz realizujemy z firmą Proxa Your Home. Nasz Partner już od prawie 15 lat specjalizuje się w projektowaniu, aranżowaniu, wykończeniu i wyposażeniu wnętrz pod klucz. Elastyczność, indywidualne podejście do Klienta, wiedza i doświadczenie pracowników firmy Proxa, umożliwiają tworzenie przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych, będących harmonijnym połączeniem nowoczesności, komfortu i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz Majdra
Paweł Wnuk
Zadzwoń Napisz